Nawigacja

 • Zakończenie roku szkolnego

  Zbliżamy się do końca kolejnego roku szkolnego. To był czas pełen intensywnej pracy, nauki i wielu wyzwań. Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele wkładali ogromny wysiłek w zdobywanie wiedzy, rozwijanie umiejętności oraz osiąganie nowych celów.

  W ciągu tych miesięcy wszyscy staliśmy się bogatsi o nowe doświadczenia i wiedzę. Dla wielu uczniów był to czas pierwszych sukcesów, jak również wyzwań, z którymi musieli się zmierzyć. Wspólnie przetrwaliśmy trudne momenty i cieszyliśmy się z licznych osiągnięć.

  Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich uczniów, rodziców oraz nauczycieli na uroczyste zakończenie roku szkolnego, które odbędzie się wg harmonogramu:

  • 20.06.2024 godz. 15.00 klasy 7-8,
  • 21.06.2024 godz. 9.00 klasy 1-3,
  • 21.06.2024 godz. 11.00 4-6.

  To doskonała okazja, aby podsumować nasze wspólne osiągnięcia, podziękować za wysiłek i zaangażowanie, a także pożegnać się przed zasłużonymi wakacjami. Mamy nadzieję, że te nadchodzące miesiące przyniosą wszystkim dużo radości, odpoczynku oraz nowych sił do rozpoczęcia kolejnego roku szkolnego. Do zobaczenia na uroczystości zakończenia roku szkolnego!

 • Nasza szkoła w czołówce najlepszych szkół w Białymstoku

  Nasi uczniowie ciężką pracą osiągają wiele sukcesów. Cieszą nas wyniki egzaminów i konkursów. Jednak tym razem oceniły nas takie instytucje jak OKE i MEN. Na podstawie analizy danych dotyczących egzaminow zewnętrznych oraz konkursów kuratoryjnych PSP1 znalazła się na 3 miejscu w rankingu najlepszych szkół w Białymstoku!

  Jesteśmy dumni, tym bardziej, że nasza placówka jest kameralna, a nacisk kładziemy nie tylko na rozwój edukacyjny, lecz przede wszystkim kompetencje miękkie, zainteresowania uczniów oraz obcowanie ze sztuką. Oby tak dalej!

  Dane dostępne sa na portalu waszaedukacja.pl

   

 • Odkryj Świat Możliwości: Zajęcia Pozalekcyjne w Naszej Szkole!

  Drodzy Rodzice, Uczniowie i Przyjaciele naszej szkoły!

  Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami fascynującym spojrzeniem na naszą bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych dla dzieci. Wierzymy, że rozwijanie pasji i umiejętności poza standardowymi lekcjami jest kluczem do wszechstronnego rozwoju naszych uczniów.

  Dlatego też, zapraszamy Was serdecznie do obejrzenia specjalnie przygotowanej prezentacji, która prezentuje różnorodność naszych zajęć pozalekcyjnych. Ten krótki film to nie tylko podróż przez kreatywne zakątki naszej szkoły, ale także okno na świat możliwości, które czekają na Wasze dzieci.

  Kliknij aby obejrzeć film

  W naszej szkole stawiamy na indywidualne podejście do każdego ucznia, dlatego też nasza oferta zajęć pozalekcyjnych jest równie zróżnicowana, co sami uczniowie. Odkryjecie w niej zarówno artystyczne warsztaty, jak i sportowe wyzwania. Nie brakuje również zajęć naukowych, kółek językowych czy teatralnych.

  Chcemy, aby nasi uczniowie mieli szansę rozwijać swoje zainteresowania, zdobywać nowe umiejętności i przede wszystkim czerpać radość z nauki. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli oraz specjalistów w danej dziedzinie, co gwarantuje wysoką jakość edukacji.

  Niech nasz film będzie dla Was inspiracją do odkrywania nowych talentów i pasji Waszych dzieci. Wspólnie z nami stworzą one swoją unikalną ścieżkę edukacyjną, pełną radości, kreatywności i satysfakcji.

  Zapraszamy do obejrzenia filmu i dołączenia do naszej szkolnej społeczności, gdzie każde dziecko może znaleźć coś specjalnego dla siebie!

   

 • Laptop dla ucznia

  Nasza szkoła uczestniczy w projekcie "Laptop dla ucznia". Jest to rządowa inicjatywa, której celem jest wsparcie dzieci i młodzieży w rozwoju kompetencji cyfrowych. Zachęcamy do zapoznania się z warunkami projektu na stronie https://laptopdlaucznia.gov.pl/#o-projekcie

   

 • Doskonałe wyniki egzaminów 8-klasistów naszej szkoły!

  Doskonałe wyniki egzaminów 8-klasistów naszej szkoły!
 • Uroczysty koncert z okazji Dnia Mamy

  Dnia 26 maja 2023 r. w naszaj szkole odbył się uroczysty koncert z okazji Dnia Mamy. Swoje zdolności artystyczne zaprezentowali uczniowie szkoły oraz kadra pedagogiczna. Materiał filmowy dostępny jest w poniższym linku. 

 • Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

  Nasza szkoła przystąpiła do uczestnictwa w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 organizowanym przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Program ma na celu poprawę stanu czytelnictwa w Polsce poprzez wzmacnianie roli bibliotek publicznych, szkolnych i pedagogicznych jako lokalnych ośrodków życia społecznego, stanowiących centrum dostępu do kultury i wiedzy. 

  Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie, której link znajduje się poniżej. 

 • Jak wesprzeć dziecko przed egzaminem?

  Praktyczne wskazówki dla rodziców uczniów klas ósmych dotyczące pomocy dziecku w sytuacji stresu przedegzaminacyjnego.

Aktualności

Kontakt

 • Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1
  ul. Boruty 18, 15-157 Białystok
 • (85) 676-27-96
  lub 662 777 199

Galeria zdjęć